Naše lekce jsou o tom, podřídit si Vás, naučit Vás poslušnosti a otevřít Vaši třináctou komnatu tužeb a perverzí.

Dominanti pro muže

Slovo "Master" má mnoho podob a tou je i Master Arzen, přeborník ve fistingu a cvičení otroků. Vychovatel, který nenechá žádného suba překročit hranice jeho pravidel a udává svým klientům řád a píli. Není ten, co patří mezi amatéry - svou cestu si musel poctivě projít, krok za krokem.

Je nekompromisní dominant a s chladnou hlavou dokáže klienty přivést na pokraj smyslového šílenství. Baví ho spanking, při němž Vám pěkně zmaluje zadek, a také pissing, během něhož budete lapat po dechu a nebudete stačit ani polykat. Libuje si v něm. Master Arzen věří ve své praktiky a jeho lekce nejsou jen iluzí, jsou skutečné; A Vám to bude připadat jako opravdový BDSM sen.

Master Arzen

Master Arzen

Jediný mužský element v našem Studiu. Působí jako BDSM dominant, vychovatel, spanker, fister a otrokář a jediné, co mu zaručeně vykouzlí úsměv na tváři, bude Vaše absolutní oddanost. Věří jen ve své praktiky a lekci si řídí podle svých pravidel. Jak umí dobře naslouchat, tak stejně i umí potrápit a potrestat své neposlušné suby. Až budete na kolenou, nazí, jazykem očišťovat jeho boty, v tu chvíli pochopíte, že jste si s tímto dominantem neměli zahrávat. Naučí Vás pokoře a víře, kterou jste již dávno ztratili.

Master Arzen o sobě : "Zažijete u mě věci, které Vás rajcují a budete se moci cítit sami sebou. Vaše představy, perverze a fetiše zrealizujeme v mé režii. Ten, kdo nachází potěšení v bolesti, míří ke mě. Jsem ten, který Vám umožní zažít si na vlastní kůži to, o čem se Vám nezdálo ani v těch nejdivočejších snech. V naprosté diskrétnosti mi odhalíte své submisivní touhy a poddáte se mi. "

Fantaziím se meze nekladou, ovšem naše BDSM studio má svůj řád a jím se řídí i Master Arzen. To samé bude platit i pro Vás.

Spolupracuje také s ostatními dámami.

Ceník služeb a pravidla