V režii Madam Lacroix a jejího týmu Vás čeká neopakovatelný BDSM zážitek.

Dominantní dámy

Každá z nás je v jistém ohledu stejná a v něčem zase naprosto odlišná, ať už v oblibách BDSM her, či vyznávání různých praktik. Jedno je ale jisté: Snoubíme se společně v krásně nebezpečné, dominantní trio a rády si stojíme za svým. Zážitky z našich lekcí zůstanou ve Vaší paměti dlouhou dobu.

Nechte se potupně pokárat rákoskou na holý zadek od Alexandry Lacroix, mistryně psychické deprivace a svištění rákosky. V její přítomnosti se budete cítit oddaně a bezpečně navzdory tomu, co s Vámi hodlá provádět.

Nebo se snad cítíte skvěle v dámské roli a chcete zakusit, jaké to je, nechat se přeměnit v ženu? Madam Sofie Foxx je profesionální maskérka a nalíčí Vás tak, že Vás vlastní matka nepozná - a to je jen začátek Vaší feminizace. Pod její kontrolou se stanete dokonalou děvou.
A Lady Zaira Sparx je velitelka na pravém místě: Disciplína je její prostřední jméno. Jejímu pohledu neunikne žádná chyba a ráda pečlivě kontroluje svěřené úkoly. Svazování je její doménou a role play v jejím podání není hra, ale skutečnost.

Madam Alexandra Lacroix

Madam Alexandra Lacroix

Vítám Vás zde, mí BDSM zaměření jedinci. Ve sféře dominance a submise se pohybuji již nějaký ten pátek a soudě dle toho, že jste zavítali sem, hledáte někoho, kdo Vás provede světem Fem-dom na vysoké úrovni.
Pro mě vysoká úroveň znamená především správnou intuici a inteligentní a osobní přístup založený na důvěře.
Vyznávám metodu cukru a biče a velikou radost mi dělá zpětná vazba, která se pak stává hnacím motorem a důležitým faktorem při lekci.

Jistě Vás napadne, jaká že to je má oblíbená praktika - Odpovím, že bych nedělala nic, co by mě samotnou vnitřně neuspokojilo, tudíž praktikuji jen to, co mám sama v oblibě. Můžete se mnou mluvit zcela otevřeně. Nezáleží na tom, jaké máte předchozí zkušenosti a zda-li jste začátečník, nebo pokročilý.
BDSM zážitky u nás jsou založeny na dikstrétnosti, přátelském duchu a respektování hranic a mám jistá tabu, která nepřekročím a která v našem BDSM salonu budete respektovat.

V případě, že byste rádi zažili dominanci vícero dámami: Spolupracuji také s Madam Sofií Fox a Lady Zairou Sparx.

Ceník služeb a pravidla

Madam Sofie Foxx

Madam Sofie Foxx

Madam Sofie je horkokrevná žena, které nic neunikne. Svým pronikavým hlasem se dostane do Vaší hlavy a umí být krásně cynická a cholerická. A pokud nebudete správně plnit úkoly, tak se Vám s velkou chutí vysměje do obličeje a vymyslí si pro Vás tresty, kterými Vás zlomí. Je to ona, kdo Vás naučí plnit její rozmary.
V čem si libuje, je nechat Vás masírovat její pěstěné nohy Vaším jazykem. Zaboří ráda svá sladká chodidla do Vašich úst a podusí Vás ve Vaší vlastní štávě.
Madam Foxx je navíc rozená maskérka a feminizace v jejím podání Vás promění v dokonalou ženu.

Spolupracuje s Madam Alexandrou Lacroix a Lady Zairou Sparx, lekce nabízí pouze společně s Alexandrou Lacroix. Pro zájemce je možnost i lekce ve třech dámách - tedy i ve společnosti Lady Zairy Sparx.

Povolené praktiky a pravidla Madam Foxx

Ceník služeb a pravidla