Bezmocnost a oddanost mají mnoho podob...
Jakou si vyberete Vy?

BDSM na úrovni

Seznamte se s naším týmem, který konečně promění Vaše nejtajnější submisivní představy ve skutečnost.
Nechte se potupně pokárat rákoskou a zažijte psychickou deprivaci v režii našich dominantních Madam a Masterů.
Máte možnost si vybrat svůj trest a klidně i spolupráci vícero dominantů - když myslíte, že to zvládnete...
Objednejte se u nás na individuální lekci BDSM, jakou jen tak nezapomenete!

04.05.2020 02:08:19

Správná lekce začíná nejen u kvalitního náčiní


Bandáž od www.spoutana.cz
Kdo si chce hrát, musí mít s čím. A my máme s čím. Rádi si na našich SM lekcích hrajeme s pomůckami od výrobce a prodejce BDSM a Fetish produktů Spoutana.cz. Je poznat, že se v BDSM vyznají a svojí práci odvádějí velice dobře. Když jsme poprvé vzali do ruky jejich mumifikační bandáž, ihned jsme si ji museli na vlastní kůži vyzkoušet. Je to naprosto dokonalý prostředek k imobilizaci celého těla nebo jeho částí.

Dildo od www.spoutana.cz
A co teprve silikonový strap on s odnímatelným dildem? Master Arzen rozhodně doporučuje tento skvělý produkt . Strap on pevně drží na svém místě a Master si užívá pohled na klečícího suba připraveného na práci. Brzy se vrátíme s další recenzí jejich kvalitního zboží.

04.05.2020 00:19:57

Posila do týmu: Master Arzen


Jsem ráda, že můžeme přivítat v našem týmu nového dominantního člena:

Master Arzen

Master Arzen bude působit v našem BDSM studiu jako dominant pro muže. Má několikaleté zkušenosti s trestáním subů a protože se mi nápad, mít dominanta pro gay suby, líbil, domluvili jsme se na spolupráci. Zde je malá ochutnávka toho, co s Masterem Arzenem zažijete:

"Ani po několikaletém působení v karlovarském kraji a následném přesunu do hlavního města mě má práce nepřestává bavit. Mám rád, když jsou mí klienti spokojeni; dodává mi to nadšení a chuť se zdokonalovat v BDSM praktikách. Zákazníci jsou různí, ať už jde o člověka, který si nechá strčit do zadních vrátek obě mé ruce až po lokty, nebo o pána, který kradl v dětství bonbóny a potřebuje za to pořádný výprask bičem. Žádný člověk není stejný, a tak i lekce jsou vždy pro mě novou výzvou. Potkávám lidi, kteří holdují mnoha zajímavým fetiším a pachtí se například po mých zpocených ponožkách a kožených kanadách. Jsou to fetišisté a ty mám velice rád. Líbí se mi jejich zapálení pro danou věc a situaci. Jsou i tací, kteří se rádi nechávají řádně zabalit do folie či pevně svázat provazem. Svázaní do kozelce na pvc prostěradle v deprivační komoře pak zpytují své svědomí a čekají na můj konečný verdikt. Stejně tak i mé oblíbené kolíčky a ratanová rákoska nikdy nezůstávají pozadu. Když zadek pálí a štípe, je to dobré znamení. Je fajn,když má neposlušný submisiv na hlavě nasazenou deprivační masku. Nemá pak pojem o světě ani času a je tak oddán napospas svému pánovi. Alespoň si srovná své temné myšlenky."

03.05.2020 23:42:56

Otevíráme nové BDSM Studio v Praze!


Zdravím Vás a vítám Vás na naší nové stránce (a v našem novém pražském BDSM studiu)!

V roce 2018 se nám zrodila myšlenka vytvoření BDSM Studia dle našeho gusta. Inu, rok se s rokem sešel a začali jsme hledat vhodné prostory a naskytla se nečekaná příležitost a protože - jak se říká - se má člověk každé příležitosti chopit a protože jsme přeci jen podnikaví, tak jsme se pustili do práce.

Z původní myšlenky na BDSM salon se stal koncept a plán na rekonstrukci trvající několik dní, který se nakonec protáhnul na dlouhé týdny. Při tom nekonečném štukování a opravy zdí, renovacích a nutných přestavbách jsme si už živě představovali, kam a jak ty naše neposlušné otroky připoutáme a jak je pěkně do ruda zmrskáme. Nezaháleli jsme.

Náš sen se stal skutečností a my v březnu roku 2020 hrdě přijali prvního klienta do našeho nově otevřeného SM studia v Praze.
Během prvních dní jsem já, Madam Lacroix, zmalovala tucet zadnic do rudých jelit a Wartenbergerovým kolečkem důkladně prokrvila pokožku svým otrokům, zatímco Sofie Foxx a Zaira Sparx pro změnu stanovily pevný řád vojenským výcvikem zájemcům o tvrdou disciplínu.

Podívejte se na sekci Studio pro malou ochutnávku vybavení a pro představu, co Vás v našem novém BDSM studiu čeká, pokud si troufnete. Pokud ano, přečtěte si pravidla našeho BDSM Studia a objednejte se na neopakovatelnou lekci u nás.


Madam Lacroix a její tým