Bezmocnost a oddanost mají mnoho podob...
Jakou si vyberete Vy?

BDSM na úrovni

Seznamte se s naším týmem, který konečně promění Vaše nejtajnější submisivní představy ve skutečnost.
Nechte se potupně pokárat rákoskou a zažijte psychickou deprivaci v režii našich dominantních Madam a Masterů.
Máte možnost si vybrat svůj trest a klidně i spolupráci vícero dominantů - když myslíte, že to zvládnete...
Objednejte se u nás na individuální lekci BDSM, jakou jen tak nezapomenete!

18.07.2020 01:05:45

Spolupracujeme s portálem sexshop.cz!


Nezahálíme, ba naopak, rozšiřujeme, testujeme (a to i sami na sobě) nové pomůcky!
Spolupracujeme nyní s novým dodavatelem sexshop.cz a snažíme se tím o to, aby si naši klienti mohli vychutnat pravou atmosféru BDSM studia, jenž poskytuje služby jen s kvalitním a prověřeným nářadím. Stejně tak sexshop.cz chce svým zákazníkům nabízet jen to nejlepší.
Nově se budeme podílet na tvorbě internetové poradny na stránkách tohoto sexshopu. Bude zaměřena jak jinak než na BDSM tématiku.
Budeme se na vás těšit, jak v poradně, tak i u nás ve studiu.

04.05.2020 02:08:19

Správná lekce začíná nejen u kvalitního náčiní


Bandáž od www.spoutana.cz
Kdo si chce hrát, musí mít s čím. A my máme s čím. Rádi si na našich SM lekcích hrajeme s pomůckami od výrobce a prodejce BDSM a Fetish produktů Spoutana.cz. Je poznat, že se v BDSM vyznají a svojí práci odvádějí velice dobře. Když jsme poprvé vzali do ruky jejich mumifikační bandáž, ihned jsme si ji museli na vlastní kůži vyzkoušet. Je to naprosto dokonalý prostředek k imobilizaci celého těla nebo jeho částí.

Dildo od www.spoutana.cz
A co teprve silikonový strap on s odnímatelným dildem? Madam Lacroix rozhodně doporučuje tento skvělý produkt . Strap on pevně drží na svém místě a Master si užívá pohled na klečícího suba připraveného na práci. Brzy se vrátíme s další recenzí jejich kvalitního zboží.

03.05.2020 23:42:56

Otevíráme nové BDSM Studio v Praze!


Zdravím Vás a vítám Vás na naší nové stránce (a v našem novém pražském BDSM studiu)!

V roce 2018 se nám zrodila myšlenka vytvoření BDSM Studia dle našeho gusta. Inu, rok se s rokem sešel a začali jsme hledat vhodné prostory a naskytla se nečekaná příležitost a protože - jak se říká - se má člověk každé příležitosti chopit a protože jsme přeci jen podnikaví, tak jsme se pustili do práce.

Z původní myšlenky na BDSM salon se stal koncept a plán na rekonstrukci trvající několik dní, který se nakonec protáhnul na dlouhé týdny. Při tom nekonečném štukování a opravy zdí, renovacích a nutných přestavbách jsme si už živě představovali, kam a jak ty naše neposlušné otroky připoutáme a jak je pěkně do ruda zmrskáme. Nezaháleli jsme.

Náš sen se stal skutečností a my v březnu roku 2020 hrdě přijali prvního klienta do našeho nově otevřeného SM studia v Praze.
Během prvních dní jsem já, Madam Lacroix, zmalovala tucet zadnic do rudých jelit a Wartenbergerovým kolečkem důkladně prokrvila pokožku svým otrokům, zatímco Sofie Foxx a Zaira Sparx pro změnu stanovily pevný řád vojenským výcvikem zájemcům o tvrdou disciplínu.

Podívejte se na sekci Studio pro malou ochutnávku vybavení a pro představu, co Vás v našem novém BDSM studiu čeká, pokud si troufnete. Pokud ano, přečtěte si pravidla našeho BDSM Studia a objednejte se na neopakovatelnou lekci u nás.


Madam Lacroix a její tým